Kurumsal

HAKKIMIZDA

Gelişim Ofset Ambalaj

1991 den günümüze Gelişim Ofset Ambalaj

Gelişim Ofset…

Türkiye’nin lider, dünyanın önden gelen matbaa ve ambalaj firması…

İstanbul Esenyurt’ta 8.500 m2’si kapalı olmak üzere, toplam 12.000 m2’lik faaliyet alanı ile üretimin tüm aşamaları tek çatı altında entegre bir yapıda yönetilmektedir.

Grafik-tasarım ve demo modelleme birimleri maket onayı, numune üretimleri ve baskı öncesi çalışmaları ile müşteri taleplerini tam karşılamaktadır.

ERP ve tam otomasyon sistemine sahip olan tesiste, toplam kalite yönetimiyle üretimin her aşaması etkin bir şekilde takip edilmektedir.

Gelişim Ofset, gıdadan giyim sektörüne, ev gereçleri ve sanayi ürünlerinden kozmetik sektörüne kadar çeşitli alanlara yönelik olarak, yerli ve yabancı birçok kurumsal firmanın onaylı üreticisi ve tedarikçisi konumundadır.

Hizmet kalitesini en üst düzeyde tutmak ve profesyonel yetkinliği artırmak için firma içi eğitim ve seminerlere önem veren, paydaşlarıyla eşgüdüm içerisinde çalışan Gelişim Ofset, müşterilerine vermiş olduğu güvenle bir markadan çok daha fazlasını sunmaktadır.

Teknolojik yenilikleri yakından takip eden, ar-ge çalışmalarıyla yeniliğin ve değişimin öncüsü olan Gelişim Ofset, uluslararası standartlarda gerçekleştirdiği üretim kalitesiyle her zaman önemli markaların ilk tercihi ve çözüm ortağı olmuştur.

Gelişim Ofset, nitelikli iş gücü ve modern üretim tesisiyle kaliteli ürün ve hizmetlerini Türkiye ve dünya pazarına sunmaya devam ederek, istihdamın artmasına ve ihracatıyla da ekonomik büyümeye önemli katkı sağlamaktadır.

Tüm faaliyetlerinde sosyal sorumluluk prensibi ile hareket eden Gelişim Ofset; her geçen gün üretim kapasitesini artırmakta, çalışan ve müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutmaya devam etmektedir.

KALİTE

Müşteri Memnuniyeti

Tasarım, Üretim, Kalite Kontrol ve Devamlılık

2019 yılında başlayan “Büyük Gelişim Ofset” projemizle 12000m² üretim ve depolama alanına sahip olan yeni yerleşkemizde üretim ve kalite çitamızı 2021 yılı itibariyle %300 artırıp ilerleyen yıllarda bu büyümeyi devam ettirmek için uluslararası standart ve kalite belgelerine ev sahipliği etmekteyiz.

TEKNOLOJİ

Proje, Otomasyon ve ERP

Yarına dünden hazırız.

Üretimin her sürecinde tam otomatik otomasyon sistemlerini ERP yazılımlarıyla entegre ederek, müşteri taleplerini en üst kalite koşullarında karşılayarak devamlılığı prensip edinmekteyiz. Teknolojiyi yakından takip etmek ve yetkin personelleri bünyemizde yetiştirerek yenilikçi anlayış sürdürmekteyiz.

NELER YAPTIK

Adım Adım Gelişim Ofset Tarihi

Kuruluş, İşleyiş, Büyüme ve Devamlılık